II MIĘDZYNARODOWY
KONKURS  PIANISTYCZNY
im. Józefa Władysława Krogulskiego
W TARNOWIE
29 czerwca-2 lipca 2022 r.

WYNIKI

Kategoria “Młode Talenty”

Grand Prix:

Andrii Zakhodiakin, Ukraina

I nagroda:

Cameron Yuxuan Liu, Wielka Brytania

II nagroda:

Ignacy Piekarz, Polska

III nagroda:

Emilia Kinzerska, Polska

Wyróżnienia:

Gabriela Pędrak, Polska

Adam Sztorc, Polska

_DSF4550_edited.jpg

dr. Krystian Tkaczewski

i

Andrii Zakhodiakin, Ukraina

Kategoria “Młodzi Wirtuozi”

I nagroda:

Antonina Wenerska, Polska

Patrick Hideomi Townsend, Wielka Brytania

II nagroda:

Sophie Mercedes Berns, Niemcy

III nagroda:

Borys Komisarz , Polska

Riccardo, Włochy/ Wielka Brytania

Wyróżnienia:

Julia Magdalena Godlewska, Polska

Michał Rybczyński, Polska

Lena Stochmal, Polska

_DSF4606_edited.jpg
_DSF4596_edited.jpg

dr. Krystian Tkaczewski

i

Patrick Hideomi Townsend

Wielka Brytania

dr. Krystian Tkaczewski

i

Antonina Wenerska, Polska

Kategoria “Młodzi Artyści”

I nagroda:

Anna Karácsonyi,Węgry

II nagroda:

Justyna Maślanka, Polska

III nagroda:

Piotr Czerwiński, Polska

Ai Guan, Chiny

Wyróżnienia:

Minsung Park, Korea

Jakub Pawlikowski, Polska

Karolina Starzyk, Polska

_DSF4656_edited.jpg

dr. Krystian Tkaczewski

i

Anna Karácsonyi,Węgry

Kategoria „Mistrzowie Fortepianu”

I nagroda:

Danylo Saienko, Ukraina

II nagroda:

Mikołaj Sikała, Polska

III nagroda:

Shengye Cheng, Chiny

Wyróżnienia:

Michał Oleszak, Polska

_DSF4679_edited.jpg

dr. Krystian Tkaczewski

i

Danylo Saienko, Ukraina

Nagroda Specjalna Prezydenta Tarnowa za najlepsze wykonanie utworów F.Chopina

Anna Karácsonyi,Węgry

Shengye Cheng, Chiny

 

Nagroda dla największego talentu:

Andrii Zakhodiakin, Ukraina

 

Nagroda dla najlepszego pianisty z Tarnowa:

Borys Komisarz , Polska

 

Nagroda dla najlepszego pianisty z Polski

Mikołaj Sikała

291654587_10160059140927114_736933774826595355_n.jpg

JURY

291371158_10160058581487114_4064927749734484088_n.jpg

Galeria

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/38

VIDEO

Kategoria “Młode Talenty”

Andrii Zakhodiakin, Ukraina

Grand Prix

C. Saint-Saëns Allegro Appassionato op.70

Kategoria “Młodzi Wirtuozi”

Antonina Wenerska, Polska

I nagroda

F.Chopin Scherzo h-moll op.20

Patrick Hideomi Townsend, Wielka Brytania

I nagroda

F.Liszt Etiuda wg Paganiniego nr 3 „La Campanella”

Kategoria “Młodzi Artyści”

Anna Karácsonyi,Węgry

I nagroda

F.Chopin Rondo à la mazur op. 5

Kategoria „Mistrzowie Fortepianu”

Danylo Saienko, Ukraina

I nagroda

P.Pabst Parafraza Koncertowa na tematy z opery 
„Eugenuisz Oneginn” P.Czajkowskieg